Garanti Şartları

GARANTİ PROSEDÜRÜ
   Sattığımız tüm ürünler ithalatçı veya imalatçı firma garantisi altında olup tamir veya değişim işlemleri garanti veren firma ve yetkili servisleri tarafından yapılmaktadır.  ERMEX  markalı ürünlerin servisi firmamız tarafından verilmektedir.
Ürünlerin garanti süresi ürün detaylarında belirtilmiştir  (En az: 6ay, Azami: 2 yıl). Bazı ürünler; Yazılım, Mouse, Voltaj adaptörü, Kablo, Fan ya da benzeri mekanik ürünler dış etkenlere karşı korumasız olduğundan sadece teslim aldığınız anda arızalı çıkarsa onarım/değişim yapılır.
Gece görüşlü kameralardaki ledler 3 ay garantilidir.  Ürünün beraberindeki faturanın ibrazı gerekmektedir. 
     Arızalı ürününüzü fatura fotokopisi ile birlikte firmamıza göndermek sureti ile garanti kapsamında tamir veya değişim yaptırabilirsiniz.
     Arızalı ürünün tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. ERMEX markalı cihazların arızası durumunda, ürün servisimize ulaştıktan sonra en geç 5 iş gününde teknik servisimizden problem giderilip çıkışı yapılacaktır.

 Teknik Servisimize gönderdiğiniz ürünler tarafımızdan da yetkili servislere gönderilmekte, sizin adınıza işlem takip edilmekte ve sonuç beklenmektedir.

      İlk 7 gün içinde arızalanan ürünler servisimize ulaştıktan sonra yapılan kotrolde üretim arızası ise tarafınıza gönderilirken kargo ücreti tarafımızdan karşılanır. Ürün arızası kurulumcu/kullanıcı hatasındansa veya bu süre geçmişse tüm kargo ücretleri bayi  tarafından karşılanır.

         7 günden sonra ki arıza durumlarında kargo ücretleri alıcı (bayi)  tarafından karşılanmaktadır. Bu durumda Sürat Kargo ile yapacağınız gönderilerde firmamızın anlaşma fiyatlarından yararlanarak gönderebilirsiniz.
Bunun için Kargoya Alıcıyı aşağıdaki şekilde  bildirmeniz yeterli olacaktır


Garanti Kapsamındaki Cihazların Kabul Edilebilirlik Şartları: 
1. Ürün ile birlikte sitemizde bulunan “Arıza Bildirimi” bölümünden bildirim yapınız. Arıza Bildirimi bölümünde ki mail adresinin üzerine bastığıunızda karşınıza gelen form bilgilerini doldurunuz.  Aksi durumda kayıt yapılamayacak ve garanti işlemi başlayamayacaktır.
2. Ürünü satın aldığınızda ürünü tamamlayan kablo, bnc, soket, garanti etiketi, barkod vb. gibi tamamlayıcı ürünlerin eksik yada tahrip edildiği durumlarda Ürününüz garanti kapsamına alınmamaktadır
 
Garanti Kapsamındaki Tamirat Şartları 
1. Kameraların  + ve - uçlarının ters bağlanıp cihazın yakılması (Ters Kontak) durumları garanti kapsamı dışındadır.
2. Cihazın Takılı bulunduğu yerde topraklamanın olmaması durumundaki meydana gelen yüksek voltajın ya da kaçak akımın meydana getirdiği zararlar garanti kapsamı dışındadır.
3. Montaj esnasında ürünün farklı takılması ve veya buna benzer montaj hatalarından kaynaklanan arızalar garanti kapsamı dışındadır.
İçi açılan ve garanti etiketi yırtılmış ya da tahrip edilmiş ürünler garanti kapsamı dışındadır.

Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu X